در ستاد دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه برگزار شد

نشست هم اندیشی اساتید با موضوع "بررسی چالش های وحدت حوزه و دانشگاه"

نشست هم‌اندیشی تحت عنوان «بررسی چالش های وحدت حوزه و دانشگاه» در سالروز شهادت دکتر مفتح در ستاد دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه برگزار شد.

 دفتر هم‌اندیشی اساتید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌ پیام نور استان کرمانشاه  نشست هم‌اندیشی تحت عنوان «بررسی چالش های وحدت حوزه و دانشگاه» را با حضور حجت الاسلام والمسلمین محبی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و با حضور تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور برگزار نمود.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین محبی ضمن اشاره به فلسفه نامگذاری روز وحدت حوزه و دانشگاه، بیان داشتند با توجه به هجمه های دشمنان علیه انقلاب و تهاجم فرهنگی که علیه کشورمان در دستور کار دارند و با توجه به تلاش هایی که برای به انحراف کشاندن نسل جوان انجام می دهند وحدت حوزه و دانشگاه امری ضروری و واجب است.

ایشان وحدت حوزه و دانشگاه را برای حل کردن مشکلات جامعه و انتظار جامعه از حوزه و دانشگاه جهت ارائه راه حل برای مشکلات امری اجتناب ناپذیر دانسته و افزودند تشکیل جلسات و گروههای از حوزه و دانشگاه برای پاسخ به مسائل جدید پیشروی جامعه از مصادیق اتحاد حوزه و دانشگاه است.

در ادامه اساتید نیز به طرح پرسش ها و بیان دیدگاههای خود پرداختند.

کلمات کلیدی
کمیل جلیلی
تهیه کننده:

کمیل جلیلی